• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Ozan'ın Başarısı / Emre

Ozan on bir yıl önce Bilecik'te doğmuş. Annesi, babası ve bir kardeşi ile yaşarmış. Ailesini çok severmiş. Ozan on bir yaşındaymış ve altıncı sınıf öğrencisiymiş. Okulunu , öğretmenlerini ve arkadaşlarını çok sever ve onlara iyi davranırmış...
Ozan'ın dersleri çok iyi sayılmazmış . Çok çalışkanmış ve görsel sanatlara da çok ilgisi varmış. Yüzme, futbol, basketbol ve hentbol gibi birçok sporu da yapıyormuş.
Bir gün öğretmeni Ozan'ın görsel sanatlara olan ilgisini fark etmiş. Onu bu alanda geliştirmek için yönlendirmiş ve her fırsatta yarışmalara katılmasını sağlamış. Ozan, çoğu yarışmada birinci olmuş ve okulunu başarıyla temsil etmiş. Büyüdükçe yeni resimler yapmaya da devam etmiş.
Ozan'ın çok güzel resimleri varmış. Gittiği tüm okulları yarışma ve düzenlenen etkinliklerde başarılı şekilde temsil etmiş. Ailesi onun bu başarısıyla çok gurur duymuş. Ozan üniversiteyi görsel sanatlar akademisinde eğitim alarak tamamlamış.
Ozan ilk resim sergisini yirmi beş yaşındayken açmış, kısa sürede de sergisi çok fazla sayıda ziyaretçi almış. Yıllar birbirini kovalarken Ozan kendini geliştirmeye devam etmiş ve sonunda ülkenin her yerinde tanınan bir ressam olmuş.

YEA / İstanbul
Mart / 2019

Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret774